Shortcodes

Video

Slider

Skills

UI/UX Design
70%
Branding
90%
Development
90%
Testing
70%

Counter

0
Satisfied
Partners & Clients
0
Unique & Creative
Projects
0
Company`s Offices
in the World

Price Table

Standard

for small business
$29/mo
  • 3 Users
  • Unlimited Projects
  • Download Prototypes
Get Started

Professional

for companies
$79/mo
  • 20 Users
  • Unlimited Projects
  • Download Prototypes
Get Started

Map

Testimonials

“Yaratıcı Endüstriler ve Kültür Ekonomisi öğrenci kulübü ile birlikte yürüttüğümüz Kemeraltı Sanat ve Zanaat AtlasI projesinde yer almaktan gurur duyduğumu belirtmek isterim. Saha çalışması sürecinde tanıştığımız değerli zanaatkar ve sanatçı büyüklerimizden pek çok ders ve tecrübe edindim. Bu süreç bana pek çok noktada farkındalık sağladı. Önünden geçtiğimiz, çoğu zaman farkında bile varmadığımız o küçücük atölyelerde ne kadar kıymetli, değerli bir o kadar ruha dokunan işlerin çıktığını görmek; her bir ustanın hayat hikayesindeki mücadele, işine olan saygıları ve tutkuları bana bir kez daha iyi ki bu projede yer aldım dememe sebep oldu. Böylesine güzel insanlarla bizi bir araya getiren IEU+KREA, TARKEM, Gözlüklü Masallar Atölyesi ve Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği’ne bir kez daha teşekkür ederim.”

Hatice YILDIZ

İzmir Ekonomi Üniversitesi
Doğa VAROLSAN

“Çok güzel ve unutulmaz bir deneyimdi. Yeni insanlar ,yeni yaşamlar, yetenekler, emekler ve emektarlar tanıdım. Böyle bir projede bulunduğum için çok şanslı ve mutlu hissediyorum.”

Doğa VAROLSAN

İzmir Ekonomi Üniversitesi
Yunus Emre ARAP

“ Doğru söylemek gerekirse bu proje beklediğimden daha güzel deneyimler yaşamamı sağladı, Kemeraltı’nın çoğu yönünü görmek ve ilk saha çalışmam olması benim için farklı bir yer tutuyor. ”

Yunus Emre ARAP

İzmir Ekonomi Üniversitesi

Action

The Unique Solutions for Your Business

Cras scelerisque tempor orci, vel convallis purus eleifend luctu quisque semper rhoncus quam id sollicitudin.
Get in Touch